Blogs

"Kaimiņu būšana"

Virspusējs saraksts ar Krievijas karagājieniem pēdējos 500 gadus. Apmēram 100 karagājieni. Tas nozīmē, ka vidēji katru piekto gadu jauns karagājiens, bet ne jau uz vienu gadu. Sanāk, ka vidēji Krievija karo visu laiku. Nereti - vairākās valstīs.

Rīdzenes sarunas

Ievietoju te dažus linkus, lai nepazūd, jo patreiz, darbojoties vairāk ar mūziku, nav īpaši liela vēlme iedziļināties, jo tāpat skaidrs, ka bandīti bandītus cietumā neliks.

'Rīdzenes sarunas': Jāprasa atbildība no tiem, kas sarunas nopludināja, vērtē Kalvītis
http://www.delfi.lv/news/national/politics/ridzenes-sarunas-japrasa-atbi...

Otrais publiski pieejamais albums "Orākuls"

Oracle

Uz jautājumu "Kur nopirkt?" ir tikai divi atbilžu varianti un abi pareizi. Pirmais - internetā. Otrais - pie manis.

Internetā

AMAZON.de
https://www.amazon.de/Oracle-Arthur-Neeman/dp/B06XQYW8M5

AMAZON.com
https://www.amazon.com/Oracle-Arthur-Neeman/dp/B06XRF1SLD

Socportālu "posts"

Notiekošais sociālajos portālos, kur vairumā tomēr "tiekamies" ar pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem, diskutējam par mums svarīgām tēmām. To mēs nevaram izdarīt ar seniem draugiem, jo viņi, visbiežāk, nav līdzās reālajā dzīvē, bet tur - sociālajos portālos - viņiem ir cits skatījums uz to pielietojumu. Tādā veidā mēs varam zaudēt un zaudējam vecos draugus no reālās dzīves, bet "iegūstam" domubiedrus virtuālajā vidē. No vienas puses tas nav slikti, no otras - nav arī labi.

Tautas Kodols

Lai mēs nepazustu, mums jāapvienojas.

Partejiskā, reliģiozā, sociālā u.c. sašķeltība liedz apvienoties. Tas panākts gan ar pēdējām okupācijām, gan ar pirmajām, kad ar varu ienesa mūsu zemē kristietību.

Lai mēs apvienotos, mums jāapzinās kodols, kas saturējis kopā mūsu senčus.

Kodols ir pagātne, tagadne un nākotne vienā gabalā. Bez nākotnes vīzijas tagadnei nav jēgas, kā arī visas mūsu senču pūles pagātnē kļūst bezjēdzīgas.

Lai mēs apzinātos kodolu, mums jāapgūst vēsture, kas to veido.

Latvijas līgumi ar Krieviju

Uzmanības vērti papīri. Tagad liekas - vai būtu šodien savādāk, ja tolaik 20-gadīgie bērni rīkotos savādāk, nekā viņu vecāki? Nē tak! Mēs visi ņēmām piemēru no saviem vecākiem, kuri vairumā baidījās iebilst pret noziedzīgiem nodarījumiem visai tautai. Šodien tas viss turpinās.

Kalambūri

Matusuns

Es vērsīšos. Pievērsīšos darbiem. Tā mēs vērsīsimies, pievērsīsimies un būsim pievērsušies. Pilni.

Tātad, vērsīsimies. Pēc tam briedīsimies, stirnosimies, kazosimies, suņosimies... Vau-vau!

Kāds izskatās cilvēks piesuņojies? Mēdz teikt - piekabatot. Es to piekabatoju, kaut kas līdzīgs - privatizēju. Tad piesuņoties varētu nozīmēt situāciju, kad cilvēku kāds suns ir pieņēmis par savu saimnieku. Jebšu piecilvēkojies. Varbūt pieļaužojies. O, jā, tas ir ļoti draudzīgs suns.

Subscribe to RSS - blogs