Mūzika

Albums "Daba. Ūdens"

Albums "Daba. Ūdens" LV

Oktobrī tapis gatavs 2017. gada otrais albums.

Pieejams lapā arthurneeman.bandcamp.com/album/nature-water

 

Kur nopirkt albumu "Orākuls"?

Albums "Orākuls" EN

Uz jautājumu "Kur nopirkt?" ir tikai divi atbilžu varianti un abi pareizi. Pirmais - internetā. Otrais - pie manis. Jāpiezīmē, ka pārsvarā visur ir tikai fragmenti, ko pirms pirkšanas noklausīties, bet dažviet ir arī pilnā garumā. Sagatavoto visa albuma demo var noklausīties arī tepat.

Dziesma "Akmeni satikt"

Dziesma "Akmeni satikt"

Ar Imanta Ziedoņa dzeju un Daces Judinas-Nīmanes mūziku manā aranžējumā tapusi dziesma "Akmeni satikt". Dace šo dziesmu ir spēlējusi dzīvajā ģitāras pavadījumā kādā no mūsu izbraukumiem uz bibliotēkām, iespējams, Staļģenē.

Albums "Orākuls"

Albums "Orākuls" iM Digital 2

Gatavs un dabonams!
Savos ierastajos mūzikas veikalos meklējiet ARTHUR NEEMAN.
20 skaņdarbi, sākot ar "Orākuls. Zīmes", kas bija iepriekšējā diskā kā bonusiņš.
Administratori solīja, ka būs vairāk nekā 250 veikalos, bet es neticu. Noteikti tikai 200 :)

Patīkamu klausīšanos!

* Top vairāki nākamie albumi. Viens pilnīgi pa gaisem - gaisīgs, relaksējošs. Otrs - vairāk simfonisks. Trešais - Daces Judinas-Nīmanes balāžu albums. Ceturtais - mūsu dziesmu albums.

Albums "Orākuls". Demo

Albums "Orākuls"

Iepriekšejā albuma "Divi. Pusnakts sarunas" (2015) pēdējais skaņdarbs "Orākuls. Zīmes" dvesa ideju attīstīt orākula tēmu, radot skaņdarbus atbilstoši orākula izpausmēm. Patiesībā skaņdarbi nāca, kā paši gribēja un tikai nosaukumi tika piemeklēti tādi, kādi iederētos albumā līdzās citiem skaņdarbiem. To laikā radās arī citi skaņdarbi, kuri nekādi neiederējās "Orākulā", tāpēc paliek nākamajiem albumiem.

Skaņdarbs "Tūkstošgades pieskāriens"

Millenium Touch

Gada pirmajās dienās tapa sen pirkstu galos vingrinājies skaņdarbs ar nosaukumu "Tūkstošgades pieskāriens", kas ievadīs jaunu skaņdarbu kolekciju "Millectronium". Kāpēc tikai tagad - 2017. gadā atceros par tūkstošgadi? Jo šis tika sacerēts gadsimta sākumā un visu laiku bija kā pirkstu vingrināmais skaņdarbs. Lai arī tagad tas skan kā viengabalains skaņdarbs, tomēr nākotnē var būt vairākas versijas jeb kā to moderni mēdz saukt - remiksi.

Dziesma "Finks teica"

Dziesma "Finks teica"

Tas, par ko visi pieklusināti runā. Joprojām pieklusināti, aizsedzot muti ar roku, lai tikai kāds neredz, nepamana. Lai sienas nenoklausās, lai vakarā neiebrauc sētā mašīna un neaizved... Joprojām latvju tautu moka bailes. Visi gaida, kad piepildīsies pareģojums. Bet varbūt, lai tā notiktu, mums pašiem ir kas jāizdara? Varbūt pareģis Finks tikai redzēja rezultātu tam, ko mēs paši būsim paveikuši? Varbūt "pareģojums" patiesībā ir programmējums? Lai vai kā, skaņdarbam pieliku pareģa teikto un tas ir mans muzikālais veikums par šo tēmu.

Dziesma "Vectēvs"

Vectēvs

Pirms nedēļas Andris Bulis uzrakstīja dzeju. Veltījums vectēvam. Kādu laiciņu manā arhīvā stāvēja muzikāls sacerējums, kas pilnīgi pats pieteicās paņemt Andra dzeju. Piecerēju tikai piedziedājumu un te nu ir.
Nododiet sveicienus saviem vectēviem! Biežāk! Vēl biežāk!

Albums "Two. Midnight Talks"

Two. Midnight Talks

2015. gada jūlijā iznāca albums ar tādu pašu nosaukumu kā grāmata - "Divi. Pusnakts sarunas" (Dace Judina-Nīmane un Arturs Nīmanis).

Albums "Divi. Pusnakts sarunas". Demo

Divi. Pusnakts sarunas

Pirmais oficiāli izdotais albums, kas ietver 20 skaņdarbus. Vairāki skaņdarbi ir iepriekšējo gadu sacerējumi - "Saules deja" ir no 2002. gada, "Cerība" un "Brīvdeja" - no 2005. gada, bet pārējie - 2013.-2015. gadu darbi.

Pages