Orākuls

Albums "Orākuls"

Albums "Orākuls" iM Digital 2

Gatavs un dabonams!
Savos ierastajos mūzikas veikalos meklējiet ARTHUR NEEMAN.
20 skaņdarbi, sākot ar "Orākuls. Zīmes", kas bija iepriekšējā diskā kā bonusiņš.
Administratori solīja, ka būs vairāk nekā 250 veikalos, bet es neticu. Noteikti tikai 200 :)

Patīkamu klausīšanos!

* Top vairāki nākamie albumi. Viens pilnīgi pa gaisem - gaisīgs, relaksējošs. Otrs - vairāk simfonisks. Trešais - Daces Judinas-Nīmanes balāžu albums. Ceturtais - mūsu dziesmu albums.

Albums "Orākuls". Demo

Albums "Orākuls"

Iepriekšejā albuma "Divi. Pusnakts sarunas" (2015) pēdējais skaņdarbs "Orākuls. Zīmes" dvesa ideju attīstīt orākula tēmu, radot skaņdarbus atbilstoši orākula izpausmēm. Patiesībā skaņdarbi nāca, kā paši gribēja un tikai nosaukumi tika piemeklēti tādi, kādi iederētos albumā līdzās citiem skaņdarbiem. To laikā radās arī citi skaņdarbi, kuri nekādi neiederējās "Orākulā", tāpēc paliek nākamajiem albumiem.

Skaņdarbs "Orākuls. Zīmes"

Skaņdarbs "Orākuls. Zīmes"

Skaņdarbs, kas man personīgi ir kā himna. Himna latvju zīmēm, to godināšana. Izbraukumos Dace vairākkārt teikusi - baltu himna. Nu, jā, tas jau arī ir tas. Un kāpēc gan ne? Skaņdarbam radītā vizualizācija tapusi, saliekot fonā paša, Daces un Krista Čaupala fotogrāfijas, pa virsu brīvi ar roku zīmējot zīmes. Dažas zīmes nedaudz griežās. Ar vienas zīmes atvasinājumu aizpildīju visu ekrānu. Tā bija tikai spēle, bet... "Nekad Nekas Nenotiek Nejauši" :)